+420 603 862 301 / +420 379 720 050 / info@autoselly.cz |
Pondělí - Pátek: 09:00 - 18:00, Sobota 09:00 - 15:00

AUTOŠELLY - Březí 26, 345 21 Meclov Zobrazit na mapě

Naše služby

Prodej ojetých vozů

Veškeré vozy z nabídky AUTOŠELLY prochází důkladnou kontrolou pravního i mechanického stavu vozu. U každého vozu zkoumáme jeho skutečný původ, kontrolujeme správnost VIN kódu a pomocí servisní historie zkoumáme i skutečný stav ujetých kilometrů. Kontrola leasingových / exekučních databází je u nás samozřejmostí, stejně tak i databáze odcizených vozidel. Žádné podezřelé vozy v naší nabídce nenajdete!

Individuální objednávka a dovoz vozů

V případě, že jste si nevybrali z naší nabídky, nabízíme vám možnost objednávky vozu dle přesné individuální specifikace. Společně vybereme specifikaci vámi poptávaného vozu (rok výroby, najeté kilometry, výbava), kterou náš prodejní tým zpracuje a připraví nabídku na konkrétní vozy splňující vaše požadavky. Jakmile si nějaký vůz vyberete, provedeme důkladné prověření jeho původu, servisní historie a technického stavu.

Výkup vozů

Specializujeme se na výkup vozů všech značek i druhů. Váš automobil od vás nejen odkoupíme, ale také se postaráme o veškeré formality spojené s prodejem a hlavně za vůz převezmeme záruku a odpovědnost.

Komisní prodej

Chcete prodat váš ojetý automobil, sám určit si prodejní cenu a dále se o nic nestarat? S komisním prodejem vozů máme bohaté zkušenosti. Stačí, když k nám svůj vůz přivezete. Váš vůz ihned vystavíme a peníze dostanete ve chvíli, kdy ho prodáme.

Autoservis

Pro naše zákazníky garantujeme zvýhodněnou hodinovou sazbu a slevu na náhradní díly. Náš nový autoservis je připraven na menší i větší opravy všech osobních a menších užitkových automobilů. Klademe velký důraz na spokojenost našich zákazníků, kterým nabízíme kvalitní služby.

Pneuservis

Nabízíme kompletní služby pneuservisu pro osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla. Prodáváme pneumatiky nové i použité, všech rozměrů a značek. Výběr vhodné pneumatiky s vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího vašim požadavkům.

Prodloužené záruky

Ve spolupráci s DEFEND INSURANCE GROUP nabízíme ošetření většiny rizik spojených s nákupem ojetého automobilu. Při nákupu vozu se tak nemusíte obávat budoucích mechanických problémů. Každý náš zákazník má možnost zakoupit vozidlo se zárukou na mechanické i elektrické součástky vozu. Například motor včetně turbodmychadla, palivová soustava, vstřikovače, převodovka, chladící systém, elektronická řídící jednotka motoru, řízení, brzdy, spojku a mnoho dalších komponentů vozu.

Odtahová služba

Odtahujeme nepojízdná vozidla všech druhů a velikostí, a to nejen k nám do servisu, ale i do ostatních. Zajišťujeme také přepravu osobních i dodávkových vozidel, nebo individuální dovoz vozů ze zahraničí.

Financování nákupu

Chybí vám finance na pořízení nového vozu? Poradíme vám, jak výhodně nakoupit automobil i bez finanční hotovosti. Každý den pomáháme našim zákazníkům sjednat velké množství velmi výhodných úvěrových smluv, díky kterým můžeme každému zákazníkovi nabídnout ty nejvýhodnější podmínky. Výhodnější, než ve vaší bance! U nás získáte úvěr levněji a rychleji, protože spolupracujeme jen s těmi největšími finančními institucemi na našem trhu.

Pojištění vozů

Díky mnohaletým obchodním vztahům s největšími pojišťovnami, máme pro naše zákazníky ty nejlepší možné podmínky na trhu! Kromě povinného ručení nabízíme samozřejmě sjednání také havarijního pojištění nebo pojištění typu GAP. A to za stejně výhodných podmínek, nabízíme maximální možné slevy! Pojištění vozu je totiž ta poslední věc, která by měla ovlivnit výběr vašeho nového vozu. U nás se můžete přesvědčit, že pojištění nemusí být tak drahé, jak se povídá.

Neúčelové úvěry do 200 000 Kč

U nás si kromě financování nákupu vozu můžete sjednat také výhodný úvěr na cokoliv a to bez zajištění a bez dokládání, na co peníze využijete. Je to jednoduché, stačí se u nás zastavit a do 30minut můžete odejít s až 200 000 Kč na účtu.

Autozastavárna

Chybí vám peníze na neodkladné výdaje? Využijte služeb autozastavárny. Půjčku získáte tak, že nám dáte do zástavy svůj osobní automobil, motocykl nebo užitkový vůz. Nezáleží na tom, zda je vozidlo v osobním či ve firemním vlastnictví. Půjčku získáte ihned na ruku.

Autopůjčovna

Vozy z nabídky naší autopůjčovny si je možné půjčit již od 1 dne. Při pronájmu na 5 dní a více nabízíme individuální kalkulaci, dle přesných potřeb zákazníků. V případě, že využijete služeb našeho autoservisu, máte nárok na zvýhodněnou sazbu půjčovného (možná sleva až 50%).

Prodej náhradních dílů a příslušenství

Dodáváme náhradní díly pro veškeré osobní automobily, a to jak nové, z druhovýroby nebo použité. Dále nabízíme dovoz náhradních dílů pro veterány, veškerých auto doplňků, pneumatik i autoskel.

 

 

Výhody nákupu vozu u nás

  • záruka na legální původ vozu a číslo karoserie
  • prověřujeme skutečný stav ujetých kilometrů
  • 95% vozů z naší nabídky dokonce vlastníme
  • nabízíme nejvýhodnější financování nákupu
  • nově máme vlastní autoservis a pneuservis

cert