+420 603 862 301 / +420 379 720 050 / info@autoselly.cz |
Pondělí - Pátek: 09:00 - 18:00, Sobota 09:00 - 15:00

AUTOŠELLY - Březí 26, 345 21 Meclov Zobrazit na mapě

Dovoz vozů z Německa a Itálie

V případě, že si nevyberete z naší nabídky, nabízíme vám možnost objednávky vozu dle přesné individuální specifikace. Společně vybereme specifikaci vámi poptávaného vozu (rok výroby, najeté kilometry, výbava), kterou náš prodejní tým zpracuje a připraví nabídku na konkrétní vozy splňující vaše požadavky. Jakmile si nějaký vůz vyberete, provedeme důkladné prověření jeho původu, servisní historie a technického stavu.

Nevybrali jste si vůz ani z dodatečné nabídky? Nevadí! Pokud si sami vyberete nějaký vůz na zahraničních inzertních serverech (především v Německu nebo Itálii), postaráme se o jeho koupi a dopravu až k vám domů! Dejte nám vědět, o jaký vůz máte zájem a my provedeme jeho důkladné prověření - původ, servisní historie i technický stav.

Klademe velký důraz na prověření každého vozu a získání maxima informací již předem, aby se zbytečně nevážila dlouhá cesta, která by k ničemu nevedla. Konečné rozhodnutí o koupi je samozřejmě vždy na zákazníkovi. Ověřujeme předem každého prodejce a vůz, aby vše odpovídalo uvedeným informacím z inzerce.

Kolik stojí dovoz auta z Německa nebo Itálie?

My v AUTOŠELLY na to jdeme trochu jinak a proto nabízíme komplexní služby v dovozu aut, aby se zákazník nemusel o nic starat. Jakmile si se zákazníkem schválíme koupit vybraného vozu, začneme proces, který končí doručením vozu až k zákazníkovi domů. Postaráme se o veškeré náležitosti spojené s dovozem vozu (dovozová technická kontrola, emise, evidenční kontrola, přihlášení vozidla do registru vozidel). I z tohoto důvodu máme ceník stanovený trochu jinak než konkurence:

Pořizovací cena vybraného vozu Odměna za naše služby Doprava vozu do ČR
300 000 - 500 000 Kč 20 000 Kč vč. DPH dle skutečnosti, kalkulace bude dodána předem
500 000 - 1 000 000 Kč 30 000 Kč vč. DPH dle skutečnosti, kalkulace bude dodána předem
1 000 000 - 1 700 000 Kč 40 000 Kč vč. DPH dle skutečnosti, kalkulace bude dodána předem
1 700 000 Kč a více 50 000 Kč vč. DPH dle skutečnosti, kalkulace bude dodána předem

Ke všem dovezeným vozům můžeme nabídnout naše doplňkové služby

Financování nákupu

Chybí vám finance na pořízení nového vozu? Poradíme vám, jak výhodně nakoupit automobil i bez finanční hotovosti. Každý den pomáháme našim zákazníkům sjednat velké množství velmi výhodných úvěrových smluv, díky kterým můžeme každému zákazníkovi nabídnout ty nejvýhodnější podmínky. Výhodnější, než ve vaší bance! U nás získáte úvěr levněji a rychleji, protože spolupracujeme jen s těmi největšími finančními institucemi na našem trhu.

Prodloužené záruky

Ve spolupráci s DEFEND INSURANCE GROUP nabízíme ošetření většiny rizik spojených s nákupem ojetého automobilu. Při nákupu vozu se tak nemusíte obávat budoucích mechanických problémů. Každý náš zákazník má možnost zakoupit vozidlo se zárukou na mechanické i elektrické součástky vozu. Například motor včetně turbodmychadla, palivová soustava, vstřikovače, převodovka, chladící systém, elektronická řídící jednotka motoru, řízení, brzdy, spojku a mnoho dalších komponentů vozu.

Pojištění vozů

Díky mnohaletým obchodním vztahům s největšími pojišťovnami, máme pro naše zákazníky ty nejlepší možné podmínky na trhu! Kromě povinného ručení nabízíme samozřejmě sjednání také havarijního pojištění nebo pojištění typu GAP. A to za stejně výhodných podmínek, nabízíme maximální možné slevy! Pojištění vozu je totiž ta poslední věc, která by měla ovlivnit výběr vašeho nového vozu. U nás se můžete přesvědčit, že pojištění nemusí být tak drahé, jak se povídá.

Výkup vozů

Váš současný automobil od vás nejen odkoupíme, ale také se postaráme o veškeré formality spojené s prodejem a hlavně za vůz převezmeme záruku a odpovědnost.

Komisní prodej

Chcete prodat váš ojetý automobil, sám určit si prodejní cenu a dále se o nic nestarat? S komisním prodejem vozů máme bohaté zkušenosti. Stačí, když k nám svůj vůz přivezete.

 

Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, proto všechny vozy pečlivě prověřujeme

Veškeré vozy z nabídky AUTOŠELLY prochází důkladnou kontrolou pravního i mechanického stavu vozu. U každého vozu zkoumáme jeho skutečný původ, kontrolujeme správnost VIN kódu a pomocí servisní historie zkoumáme i skutečný stav ujetých kilometrů. Samozřejmostí je i kontrola leasingových / exekučních databází, stejně tak i databáze odcizených vozidel.

Stejný servis můžete očekávat i u vozů objednaných či dovezených na zakázku. Mezi zákazníky a vozy nerozlišujeme, proto každý zákazník i vůz dostane stejnou péči.

 

Výhody nákupu vozu u nás

  • záruka na legální původ vozu a číslo karoserie
  • prověřujeme skutečný stav ujetých kilometrů
  • 95% vozů z naší nabídky dokonce vlastníme
  • nabízíme nejvýhodnější financování nákupu
  • nově máme vlastní autoservis a pneuservis

cert