TOP NABÍDKA

Audi A5 benzin AUDI A5 SPORTBACK 1,8TFSI
Stylové auto s benzínovým motorem, velmi příjemnou jízdou a pochpitelně roční zárukou vybranných dílů DEFEND CAR, možnost splátek a pojištění dle Vašeho výběru. Pro bližší informace ohledně splátek, záruky DEFEND CAR, pojištění, stavu vozu, nebo termínu prohlídky, nás prosím neváhejte kontaktovat. Děkujeme a těšíme se na Vás

Mitsubishi Outlander nafta Na cesty i do terénu
Nenáročný OFF-ROAD Mitsubishi OUTLANDER s naftovým motorem, pohonem 4X4, 7-místy, nízkým nájezdem a super ozvučením. Samozřejmostí je prodloužená záruka DEFEND na jeden rok v ceně vozu. Pro bližší informace ohledně splátek, záruky DEFEND CAR, pojištění, stavu vozu, nebo termínu prohlídky, nás prosím neváhejte kontaktovat. Děkujeme a těšíme se na Vás

AutoŠelly plus - program prověření vozu

Každé námi prověřené vozidlo má vyhotovený certifikát o právní čistotě vozu. To znamená, že vozidlo není zajištěné v úvěru nebo leasingu (firmy spolupracující s Cardetect a Cebia) a není v pátrání Policie ČR.

Vozidlo má vyměněný olej, filtry a doplněné kapaliny.

Vozidlo má 20-ti bodovou kontrolu technického stavu.

Ke každému vozidlu je slevová karta na náhradní díly od společnosti APM automotiv.

Každý automobil je prověřován systémem ScanDetect na zjištění tloušťky laku. Pomocí systému tohoto testu lze poznat, zda se jedná o originální lak -> záruka nebouraného vozu.

HOT LINE
Po - Pá
800 - 1600 hodin
+420 379 720 050
zavolejte ihned

Servis pro VÁS - naše zákazníky
Všichni naši zákazníci mají možnost záručního i pozáručního servisu u nás. Veškeré opravy pro naše zákazníky za férové ceny. Těšíme se na Vás!!

Presovače - Kávovary ¦Domácí pekárny ¦ ubytování na Šumavě ¦ Zimní pneu ¦ MotoQuadShop