TOP NABÍDKA

Peugeot 5008 nafta Peugeot 5008 Féline 2,0HDI 110kW - manuál - PANORAMA - televize pro zadní řadu sedadel
Nádherné rodinné auto s úsporným naftovým motorem, super výbavou a stavem. Auto je po jednom majiteli s výbornou cenou a možností výhodného financování.

Volkswagen Passat CNG + benzin Volkswagen PASSAT Variant 1,4 TSI + CNG - poslední servis v 10/2017 u VW včetně revize nádrže
Super auto s kombinací benzín/CNG. Plyn je namontovaný přímo od výrobce s revizní prohlídkou v 10/2017. Velmi hezké nezničené auto, kupované na salónu VW. Jistý původ, nová STK a záruka vybraných dílů na rok zdarma. Samozřejmostí je výhodné financování i pojištění.

AutoŠelly plus - program prověření vozu

Každé námi prověřené vozidlo má vyhotovený certifikát o právní čistotě vozu. To znamená, že vozidlo není zajištěné v úvěru nebo leasingu (firmy spolupracující s Cardetect a Cebia) a není v pátrání Policie ČR.

Vozidlo má vyměněný olej, filtry a doplněné kapaliny.

Vozidlo má 20-ti bodovou kontrolu technického stavu.

Ke každému vozidlu je slevová karta na náhradní díly od společnosti APM automotiv.

Každý automobil je prověřován systémem ScanDetect na zjištění tloušťky laku. Pomocí systému tohoto testu lze poznat, zda se jedná o originální lak -> záruka nebouraného vozu.

HOT LINE
Po - Pá
800 - 1600 hodin
+420 379 720 050
zavolejte ihned

Servis pro VÁS - naše zákazníky
Všichni naši zákazníci mají možnost záručního i pozáručního servisu u nás. Veškeré opravy pro naše zákazníky za férové ceny. Těšíme se na Vás!!

Presovače - Kávovary ¦Domácí pekárny ¦ ubytování na Šumavě ¦ Zimní pneu ¦ MotoQuadShop